E p e o l a t r y - the worship of words

Temat: Co robicie po wlączeniu komputera ?
Mój rytuał wygląda tak. AQQ ( nabijacz wapsterów), czasami utorrent, jak coś ściągam, poczta, internet w kolejności: onet, pajacyk i inne podobne strony, thief forum i strony z torrentami.
Źródło: thief-forum.ehost.pl/viewtopic.php?t=4390Temat: AQQ 2.x a sieć AQQ i Wapster
...już dużo! Nie ma też na forum działu dotyczącego wersji 1.x - idziemy w dobrą stronę. Kolejnymi krokami IMO powinno być: 1. Wyłączenie możliwości rejestracji w sieci AQQ tak by nie przybywało jej nowych użytkowników 2. Wyłączenie przyznawania Wapsterów dla użytkowników tej sieci (sądzę, że to jednak to trzyma większość osób przy 1.x :S) - wtedy dużo osób odeszłoby od wtyczki do AQQ2. Tak przy okazji to jest nawet wtyczka " nabijacz wapsterów" do strong-gg służąca jedynie do łączenia się z siecią i zbierania punktów... 3. Dać jakieś profity dla userów AQQ2, tak by ludzie chętnie przychodzili i przechodzili. Np. zwiększyć ilość przyznawanych Wapsterów dla userów 2ki z 10 na 15 czy 20. Mi to w zasadzie niepotrzebne, ale ludzie lecą na takie rzeczy i przyciągnęło by to na pewno kogoś. Co Waszym zdaniem powinno być kolejnym krokiem?
Źródło: forum.aqq.eu/index.php?showtopic=1218


Temat: Nowa wersja Gadu-Gadu
Power Project 2.66 Zestaw wtyczek dla najpopularniejszego w Polsce komunikatora Gadu-Gadu. Wersja ta jest kompatybilna z najnowszymi wydaniami tej aplikacji. PowerProject dodaje w Gadu-Gadu własne menu, dzięki któremu mamy bezpośredni dostęp do zainstalowanych wtyczek. Power Project potrafi usuwać wszystkie reklamy z GG. Licencja: Freeware System: Windows 2000/XP/2003 Changelog: + Banner Killer w wersji 1.94 obslugujacy GG 7.1 + Nowa wtyka Nabijacz Wapsterow obslugujaca protokol sieci AQQ. + Autostatus jest standardowo wylaczony, przez co nie wystepuje juz blad error26b29 w najnowszych buildach GG + Zaktualizowany plik readme [gdzie znajdziecie wiecej informacji] Info i link : http://amnezja.org/m...ticle&sid=10620 Plik można pobrac także ze strony : http://www.powerproject.bajo.pl/
Źródło: forum.idg.pl/index.php?showtopic=11895